5 טיפים שיגרמו לה להימשך אליך כמו מגנט

טיפים יגרמו לה להימשך אליך

אז יש מישהי שאתה ממש רוצה, אבל לא בטוח שהיא פזלה עדיין לכיוונך. מה תעשה מכאן? מסרים מדויקים, אדיבות וגם להתחיל קודם ממפגש פרונטלי הם נקודת פתיחה די טובה. הנה חמישה טיפים לדברים שכדאי שתעשה כדי לגרום לה להידלק:

 

מספיק עם הווצאפ

זהו, נו מור מסך. אם עדיין לא קרה הדבר ונפגשתם במציאות, מומלץ שתעברו בשלב הזה לשיחה פנים אל פנים. למרות שרוב יום העבודה שלך מתנהל מאחורי זום ובריח ולמרות שייתכן שאתה ממש אוהב את מרחב הסקייפ הבטוח, המעשה הנכון יהיה לאפשר לה להרגיש אותך ואת הנוכחות שלך בלייב ולתת לעצמך להתבטא בצורה נוחה, בטח לא כזו שמשתמעת לשתי פנים דרך הודעות מלאות אימוג'י בלי פסיק או נקודה.

 

רגש, רגש, רגש

באחת הסצנות מהסרט "הרי את מכושפת לי" ((Bedazzeled, אליוט מקבל הזדמנות להפוך לאמן רגיש ופואטי אבל מפשל אותה כל הדרך אל הדייט בהשתפכויות בלתי נסבלות. לא לזה אנחנו מתכוונים ברגש, אלא ביכולת שלך לגלות אדיבות, נועם ואכפתיות כלפי זו שיושבת מולך. אם אתה באמת רוצה שהיא תימשך אליך, אין כל רע בלהיות קצת פחות קצין וטיפה יותר ג'נטלמן. פחות תכליתי שמכתיב את הקצב ויותר נינוח, זורם, קשוב וחינני.

 

הומור במידה בבקשה

ואם כבר הזכרנו חינניות, צריך להתייחס גם לעניין ההומור. עם כמה שזה מפתה להצחיק אותה ערב שלם עד דמעות, היא לא קנתה כרטיס למופע סטנדאפ ואובר בדיחות או שטותניקיות מאולצת ירחיקו אותה מהר מאוד מהשולחן במקרה הרע. במקרה היותר רע, תסיימו את זה עמוק בתוך הפרנד זון. זה שתצחקו הרבה יחד זה מושלם ומראה על חיבור מעולה, אבל תעשה את זה מהצד שלך במידה בבקשה. ולא, לקרוא למלצר "שמיכה" במקום "סליחה" זו ממש לא בדיחה עדכנית.

 

בלי מסרים מוזרים

והנה הנקודה שמפילה חלק עצום מהגברים, שעדיין מגרדים את הפדחת בניסיון להבין היכן טעו: זה שתאמר לה ש"כל הכבוד שאת מזמינה סלט" או "איזה יפה את, בטח לקח לך שעות מול המראה", ממש לא עומד להחמיא לה אלא בדיוק להיפך – זה מראה על אג'נדה סמויה שאומרת את הדבר שלא באמת תכננת לומר. אין ספק שכולנו נכשלים בלשוננו מידי פעם ובזכות מרפי אול מייטי זה יקרה דווקא מול מישהי שאנחנו ממש רוצים, אבל הפעם תישארו קצת יותר שקולים ומאוזנים. זה ישתלם לכם.

 

תבוא פנתר

אז הטיפים שלנו עבדו והמשיכה ביניכם כבר באוויר. ממשיכים למקום יותר שקט? קח איתך קפסולה של ויאגרה גנרית טבעית לחיזוק מושלם של האון הגברי ותוכיח איזה מרשים אתה גם מתחת לסדינים. כיום ויאגרה טבעית מתפקדת כאמצעי הטוב והפופולרי ביותר להשגת זקפה עוצמתית ופעילה, ללא צורך במרשם רפואי וללא תופעות לוואי.

טיפים יגרמו לה להימשך אליך

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים

4  טיפים להגברת החשק המיני בדרך הטבעית

ליבידו, הרצון לפעילות מינית, הוא היבט חיוני של מערכת יחסים אינטימית בריאה. גורמים שונים כמו מתח, בחירות אורח חיים

סיאליס לעומת ויאגרה – מה כדאי?

כשמדובר בטיפול בבעיות זיקפה, שתיים מהתרופות הפופולריות ביותר בשוק הן סיאליס וויאגרה. נקדים ונאמר כי שתי התרופות הוכחו כבר

טבע אונליין – מוצרים לשיפור חיי המין אצל נשים

חיי המין אצל נשים הם מסובכים ומשתנים במהירות, אבל ישנן מגוון דרכים שונות לשפרן אותן. במידה ואת חווה בעיות

חשיבות הקמגרה בחיי המין שלנו

חיי המין של יחידים וזוגות הם חשובים מאין כמוהם, ומשפיעים הן על הזוגיות עצמה והן על הביטחון העצמי הכללי