4 טיפים ברכישת ביטוח רכב שיעשו לכם חיים קלים

רכישת רכב זה רגע מאד מרגש. למרות ההתרגשות הרבה, יש לזכור שהדבר הראשון שחייבים לעשות זה לבטח את הרכב.

אולם, לא כולם יודעים מה המשמעות של ביטוח הרכב, וכיצד הכי נוח לבטח את הרכב.

אנחנו פה כדי לעשות לכם סדר, ולתת לכם את הטיפים הטובים ביותר לרכישת ביטוח רכב.

 

  1. רכשו את הביטוח בדרך נוחה

בעבר היה ניתן לקנות את הביטוחים לרכב רק דרך סוכן ביטוח. השיטה הייתה מסורבלת ולא נוחה. כיום, ניתן לקנות ביטוח רכב אונליין. באמצעות קליק אחד ניתן לעשות בירורים, לשלם ולסיים עם רכישת הביטוח מבלי שום בעיה. בנוסף, בגלל שרכישת הביטוח היא ללא גורמים מתווכים, ההצעה עוברת בשקיפות ובנוחות.

 

  1. דעו את האפשרויות טרם רכישת הביטוח

ביטוח רכב הוא מונח כללי, וכדי לדעת לבחור ביטוח צריך להכיר את שלושת סוגי הביטוחים העיקריים.

 

ביטוח חובה

כל אדם בישראל מחויב לבטח את הרכב שלו בביטוח חובה לפי חוק. הביטוח משתנה במחירו מחברה לחברה ותלוי בקריטריונים התלויים ברכב, ובאדם המחזיק ברכב. ביטוח זה יש לעשות דבר ראשון כשרוכשים רכב חדש.

 

ביטוח מקיף

כשמו כן הוא, מקיף מאד. הוא הביטוח הפופולרי יותר. הביטוח המקיף משלם על הנזקים שלא מכסה ביטוח החובה. הביטוח המקיף מאפשר פיצוי לנזק שנגרם למכונים לאחר תאונה, השחתה או גניבה של הרכב, והגנה מפני נזקים שנגרמו לצד ג' על ידכם.

 

ביטוח צד ג

זהו ביטוח יותר מצומצם מהביטוח המקיף, לעיתים, כשהרכב ישן וחברות הביטוח לא רוצות לקחת עליו אחריות, הן לא מאפשרות לבצע ביטוח מקיף והביטוח היחיד שנותר לכם לבחור הוא ביטוח צד ג. בנוסף, אנשים שחושבים שלא יהיו גורמי הנזק בוחרים בביטוח זה.

 

  1. בחרו את הביטוח הרצוי בהתאם לרצונות שלכם

כעת כשיש לכם מידע מקיף על סוגי הביטוחים יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור את סוג הביטוח אותו אתם רוצים. לאחר שבחרתם את הביטוח הרצוי החיפוש יהיה הרבה יותר ממוקד ויניב לכם יותר תוצאות

נאמר כי לפעמים לאנשים יש נטייה לחשוב ש"לי זה לא יקרה" ולבחור את הביטוח הפשוט ביותר. אולם, כשזה מגיע לכביש, לא כדאי לבחור כך. חשוב לבחור ביטוח שיגן עליכם בצורה טובה, ושתרגישו בטוחים איתו לעלות על הכביש.

 

  1. בצעו סקר שוק

מאחר שכל החברות האיכותיות כיום נמצאות באינטרנט, תוכלו לקרוא את ההצעות של כל אחת מהן לביטוח ולבחור מה ההצעה שמתאימה לכם. אם אתם מתקשים לעשות זאת בקריאה, תוכלו להתקשר לנציגי החברות ולדמוע מה יש להם לספר.

זכרו שהחברות יודעות להסביר לכם הכי טוב על הנושא בו הן מתעסקות כך שלא יזיק להרים טלפון ולקבל את המידע הספציפי שחסר לכם על ביטוח לרכב.

כסף ומכונית

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בית הרוס
ביטוחים
ביטוח בניין משותף – יתרונות וחסרונות

מה זו פוליסת ביטוח משותף ולמה כדאי לעשות אותה? אם אתם גרים בבניין בו מתגורר יותר מדייר אחד, אתם גרים בבית משותף. במצב כזה, לרוב, כל דייר רוכש ביטוח על

סטטוסקופ
ביטוחים
ביטוח בריאות למימון טיפולים ותרופות

כולנו רוצים להיות בריאים ולהרגיש נפלא כל יום בחיינו, אך עמוק בפנים ברור לנו שלא לעולם חוסן. אומנם אנחנו יכולים לעשות לא מעט כדי לשמור על גופנו ועל נפשנו, אך

מבנה משותף
ביטוחים
יתרונות וחסרונות בביטוח בית משותף

אחד מהדברים החמים ביותר בעולם הביטוח, הוא ביטוח בית משותף. ביטוח בית משותף למעשה מסיר את הדאגה העיקרית של ועד הבית, כיסוי נזקים לדירות, לדיירים ולמבקרים בבניין עקב ליקויי בנייה