שגיב פלייסיגר מסביר מה הסיבה להופעת פס שחור על הטלוויזיה?

אנחנו חיים בעידן מבורך, בו דברים הם דיגיטליים, חדים ומהירים. בשל כך, כדאי לברר דבר או שניים לגבי הטלוויזיה שאתם עתידים לרכוש. הופיע פתאום פס שחור על הטלוויזיה? זכרו שישנה אחריות על מסכים חדשים ועל כרטיסי המסך שלהם.

ישנן טלוויזיות מסוגים שונים, ותמיד כדאי לוודא כי בחרתם נכון ובהתאם לצרכים שלכם מהצפייה. בכל מקרה בו אתם מתלבטים באיזו טלוויזיה לבחור, זכרו תמיד שיש מי שיספק לכם מענה בכל הנוגע לייעוץ רכישת טלוויזיה. בין אם אתם זקוקים לייעוץ ברכישת טלוויזיה או שמא אתם מתעניינים בתיקון טלוויזיה הביתית, טכנאי חשמל וטלוויזיות יהיו בדרך כלל מסוגלים לספק לכם מענה מדויק. פס שחור על הטלוויזיה בדרך כלל מופיע כאשר ישנה תקלה מסוימת בכרטיס המסך של הטלוויזיה. כרטיס המסך הוא רכיב פנימי ולא ניתן להחליפו בעצמכם ללא ביטול אחריות היצרן או היבואן. לתיקון טלוויזיה בזול לחץ כאן כעת.

האם כדאי להחליף טלוויזיה כשמופיע פס שחור?

כשמופיע פס שחור בטלוויזיות ישנות, בדרך כלל יהיה מומלץ להחליף את המכשיר, היות ותיקון של כרטיסי מסך לטלוויזיות עשוי להגיע גם ל-50% מערך הטלוויזיה עצמה. כאשר מדובר בטלוויזיות 4K או טלוויזיות משוכללות אחרות, מומלץ להחליף את כרטיס המסך ולא לזרוק את הטלוויזיה.

ישנם מסכים מסוימים אשר נחשבים פחות אמינים ממסכי טלוויזיה אחרים, כך שתמיד תוכלו לברר ביקורות צרכנים באתרי האינטרנט השונים. כשאתם סוקרים ביקורות של צרכנים אשר רכשו טלוויזיות, הקפידו להתעניין בצרכים שלהם מהטלוויזיה ובשימוש שלהם בה. לא פעם, ישנו צורך במסכים איכותיים מאוד עבור שימושים נרחבים, כמו למשל שימוש בקונסולת משחקים. קונסולת משחקים מחייבת שימוש במסכים מאוד איכותיים, כמו למשל מסכי 4K. אין ספק כי פס שחור בטלוויזיה הורס את כל חוויית הגיימינג (חווית המשחק משחק).

כמה עולה לתקן פס שחור בטלוויזיה?

המחיר הממוצע והמומלץ עבור ץיקון פס שחור בטלוויזיה נע בטווח של כמה מאות שקלים, וזאת בהתאם לסוג הטלוויזיה שלכם ו\או לסוג כרטיס המסך. בדרך כלל, כשנדרש להחליף כרטיס מסך בטלוויזיה, העלות הממוצעת היא 700 ₪ ומעלה. בכל מקרה, עלות כרטיס מסך בטלוויזיה לא אמורה לעבור את הטווח של 1,000 שקלים. יחד עם זאת, מחיר כרטיס מסך טלוויזיה גם לא יהיה נמוך מ-400 ₪ בדרך כלל.

במידה ואתם מחפשים אחר שירותיו של טכנאי טלוויזיות מומלץ באזורכם, שגיב פלייסיגר יספק לכם את השירות המדויק ביותר שניתן להעניק ללקוח ובמחירים האטרקטיביים ביותר. בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירות של טכנאי טלוויזיה מקצועי, זכרו כי לא מומלץ לא להתפשר. השנים עושות את שלהן, והניסיון מלמד כי מחירים טובים ומקצוענות חייבים ללכת בד בבד. צרו קשר עבור תיקון טלוויזיה מומלץ באזור מגורכם.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איש תחזוקה
חשמל ואלקטרוניקה
הוראות הפעלה גנרטור – המדריך המלא

בין אם אתם עומדים לנהל אירוע, או שמא אתם בעצמכם אחראיים על אטרקציות לאירועים, אתם צריכים לדעת כיצד לתפעל גנרטור. וכמובן, גנרטור יכול לסייע לכם בשטח במקרים רבים, לאו דווקא

איש מקצוע
חשמל ואלקטרוניקה
כמה עולה חשמלאי?

חשמלאי הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר שאמורים ללוות אתכם לכל אורך תהליך השיפוץ. תארו לעצמכם יום שלם ללא חשמל, עד כמה קשה היה לכם לנהל את שגרת היומיום שלכם?

מיקרופון לשירה
חשמל ואלקטרוניקה
כמה עולה בידורית קריוקי

החלטתם להגביר את עצמכם בעזרת בידורית קריוקי חובבנית, אולי אפילו מקצועית? יופי! עכשיו הגיע הזמן לערוך השוואת מחירים בין בידוריות מומלצות לשימוש ביתי, לשימוש בחוץ ולשימושים מקצועיים כמו הפעלות ימי