נקסט TV – מה מקבלים בהצטרפות וכמה זה עולה?

שלט וטלוויזיה

חברת נקסט טיוי – המותג הזול והאטרקטיבי מבית HOT מציעה צפייה ישירה ומכל מקום אפשרי (נוסף על הטלוויזיה גם באמצעות הנייד, הלפטופ, הטאבלט וכד') של ערוצים, סדרות וסרטים. בנקסט TV תמצאו גם תכנים ישראליים רבים ובלעדיים להוט, כמו גם מפרט תכנים שמותאם יותר לצעירים ללא טלוויזיה רב ערוצית.

השירות של NEXT כולל תכנים מבית הוט עם אפשרות לבחור אחת משלוש חבילות:

NEXT TV – צפייה בתכנים מכל סמארטפון, מחשב וטאבלט ללא הגבלה.

NEXT TV+ (נקסט טוטאל) – למעלה מ-45 ערוצים נבחרים וספריית VOD מגוונת, כולל סטרימר ראשון חינם והשני בעלות של 4.90 ₪ בחודש כנגד זיכוי. כל סטרימר נוסף בעלות של 4.90 ₪ בחודש למשך 36 חודשים.

NEXT TV++ (נקסט דאבל) – חבילת האינטרנט של נקסט, עם למעלה מ-45 ערוצים נבחרים, ספריית VOD מגוונת, סטרימר ראשון חינם ותשתית עד 100 מגה.

חבילה רביעית היא חבילת הבנדל, המציעה שירותי ספק ותשתית אינטרנט לצד שירותי הטלוויזיה.

 

מה מקבלים בנקסט טיוי?

הממיר של נקסט טיוי מדגם MI BOX S מבית שיאומי, בטכנולוגיית אולטרה K4 ותמיכה בכרומקאסט וגוגל אסיסטנט. לצד הממיר תקבלו גם שלט נוח עם פונקציות לפקודות קוליות וחיפוש קולי. השירות מתאים לצפייה מחמישה מכשירים בו זמנית, כולל ממירי נקסט, סמארטפון, טאבלט, מחשב וטלוויזיה חכמה.

בין כל 45 ערוצי התוכן העיקריים תמצאו ערוצי סדרות, סרטים, חדשות, ילדים, ספורט, בידור, פנאי וכמובן ערוצים ישראליים כמו כאן, רשת וקשת. נקסט מציעה גם את סדרות הוט הפופולריות מהשנים האחרונות וביניהן עספור, זגורי אימפריה, מטומטמת, מלכות, שבאבניקים, גולסטאר ועוד מגוון סדרות איכותיות ומקוריות כחול-לבן.

 

כל חבילות התוכן המעודכנות של נקסט

חבילת 45 ערוצים + VOD + 23 ערוצי רדיו – עלות של 99 ₪ לחודש. החודש הראשון בחינם, כאשר חמשת החודשים לאחר מכן בעלות של 69 ₪.

חבילת NEXT Total – עלות של 99 ₪ לחודש במשך שנה. שירות הסטרימינג של הוט הכולל חבילת תוכן ישראלית עם הערוצים המקומיים וערוצי הסדרות עם הפקות מקור + ערוצי סרטים, סדרות ותכנים נבחרים מספריית VOD Extra. החודש הראשון בחינם. כולל ראוטר בעלות של 15 ₪ על בסיס זיכוי, ללא דמי התקנה.

חבילת דאבל NEXT – חבילה "רזה" עם 28 ערוצים + תשתית וספק אינטרנט 100 מגה + 13 ערוצי רדיו – 139 ₪ לחודש למשך שנה. ראוטר בעלות של 11.90 לחודש, ללא דמי התקנה.

בנדל נקסט 100 מגה – 179 ₪ לחודש. החבילה כוללת ספק ITC + חבילת 45 ערוצים + 23 ערוצי רדיו + ספק ותשתית 100 מגה. בחודשיים הראשונים העלות היא 109 ₪ לחודש. ראוטר בעלות של 11.90 ₪ לחודש, ללא דמי התקנה.

רשת אלחוטית

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה

סיבות מדוע יש לטפל ברטיבות באופן מיידי

הגשמים הכבדים שירדו לא מזמן, גרמו לרטיבות במבנים רבים. עובדה זו הובילה אותנו לכתיבת מדריך זה שמטרתו להעלות את

אילו סוגי שטיחים קיימים

שטיחים הם פריטים המשלימים את העיצוב של הבית ומוסיפים לו המון. מעבר לכך הם משרתים צרכים ומטרות פונקציונאליות. המאמר

מה הסיבה שיש ריח של ביוב מהכיור?

מקפידים לנקות את הכיור שלכם, שומרים על הגינה בבית ואף משתמשים בחומרי ניקוי חזקים ואיכותיים? עדיין יכול להיווצר בסביבת

שולחנות זכוכית – איך בוחרים את האיכותיים ביותר?

לאורך כל השנים, זכוכית הצטיירה כחומר אלגנטי ומרהיב, ולצד זאת גם חזק ועמיד. לזכוכית יש שימושים רבים בתעשייה כיום,