מנעולים חשמליים – איך ניתן לסדר אותם

כניסה לבית אחרי יום עבודה מפרך, יום לימודים ארוך או סתם שהייה ממושכת מחוץ לבית – אין ספק שזה אחד הדברים המרגיעים ביותר.

חזרה אל המקום השקט השלנו. כולנו מכירים את ההליך הזה: ניגוב רגליים בשטיח הכניסה, פתיחת הדלת באמצעות מפתח, ו..

היזרקות על הספה (או שזה רק אנחנו?).

אך מה אם נגיד לכם שיש דלתות שנפתחות ללא מפתח? הגיוני למדי, אך בהחלט לא מוכר מספיק.

 

מה זה מנעול חשמלי?

מנעול חשמלי פועל בצורה דומה למדי למנעול הקלאסי שכולנו מכירים, אלא שבכדי לפתוח אותו אין צורך במפתח פיזי. במקום זאת, משתמשים בקוד (או כפתור, או אפשרויות דומות) בכדי להיכנס. אך אל חשש, במידה ואתם שומרי שבת וחג, תמיד ניתן להשבית את התצורה החשמלית של המנעול, ולהיכנס באמצעות מפתח רגיל. במקרה כזה אבל, חשוב לשים לב שלמנעול אכן יש מפסק שבת.

 

יתרונות וחסרונות

החיסרון הראשון שהצלחנו לחשוב עליו, הוא שמנעול חשמלי בוודאי לא עמיד נגד מים. משמע יש סכנת התחשמלות, שכנה שהמנעול לא יעבוד ועוד. אך מסתבר שחשש זה מיותר לחלוטין. מנעולים חשמליים ברוב המקרים חבויים, מה שאומר שאלא אם המנעול נמצא בחוץ בצורה בולטת, ו/או יש לכם קודן שחשוף לפעי מזג האוויר – אין בכך סכנה של ממש.

יתרון נוסף, ומשמעותי מאד, הוא פתיחת הדלת – עד שהיא באמת נפתחת. מה זה אומר: מכירים את זה שאתם באים להיכנס לבניין למשל, צלצלתם באינטרקום, אבל פספסת את ה"בזזזזזזז" בשנייה וחצי? ועכשיו אתם צריכים להטריד שוב את מי שבפנים? ובכן, אין ספק שזה רגע לא נעים, אך אפשר לפתור אותו די בקלות על ידי מנעול חשמלי שמתוכנן להישאר פתוח גם לאחר ה"בזזזזזזז" ועד לרגע הפתיחה.

חיסרון נוסף הוא הצורך במנעולן באופן תמידי. במידה והמנעול התקלקל, יש צורך לפנות למנעולן. אך כשחושבים על זה, במידה ומנעול רגיל לא עובד כמו שצריך – יש צורך לפנות למנעולן, כך שזה לא חיסרון של ממש. כמו כן, חשוב לדעת שמנעולים חשמליים לא עמידים פחות ממנעולים רגילים. זה אמנם נשמע ככה, כי אנחנו רגילים שמוצרי חשמל מתקלקלים במהירות יחסית, אך לא כך הדבר. כמובן שגם במקרה הזה חשוב לשמור על תקינות המנעול, ולא לשחק עם הקודן/שבב/איזו אפשרות שלא תבחרו.

 

אני רוצה מנעול חשמלי! איך עושים את זה?

בכדי להתקין מנעול חשמלי, יש לפנות למנעולן. במקרה זה, כמו בכל מקרה בו מעורב האדם שמופקד על הכניסה לבית שלכם, אנו ממליצים לבחור היטב. לראות רישיון מנעולן, לבדוק שיש תעודת יושר ממשטרת ישראל וכמובן לקרוא המלצות. ההמלצה שלנו למנעולן בבאר שבע והדרום היא ויטלי המנעולן. שירות אמין, מהיר, זול – ואפילו פועל 24/7. מה עוד אפשר לבקש?

 

הכנסת קוד

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מסך סדוק
חשמל ואלקטרוניקה
נקודות חשובות לגבי החלפת מסך לאייפון x

אייפון X הוא אחד המכשירים היקרים ביותר שאייפון השיקו עבורנו, ואנחנו מודים להם על השכלול בטכנולוגיה, אך פחות על המחיר היקר. כשאתם צריכים לתקן אייפון X , הקפידו לאתר אך

תפירה מקצועית
חשמל ואלקטרוניקה
מה צריך לדעת על מכונות תפירה לפני שקונים?

.רכישה של מכונת תפירה היא רכישה משמעותית אותה יש לקחת בכובד ראש, וזאת בשל ריבוי האלמנטים אשר קשורים ברכישה. מה צריך לדעת על מכונת תפירה לפני שקונים? כל הפרטים –

מיקרופון לשירה
חשמל ואלקטרוניקה
כמה עולה בידורית קריוקי

החלטתם להגביר את עצמכם בעזרת בידורית קריוקי חובבנית, אולי אפילו מקצועית? יופי! עכשיו הגיע הזמן לערוך השוואת מחירים בין בידוריות מומלצות לשימוש ביתי, לשימוש בחוץ ולשימושים מקצועיים כמו הפעלות ימי