ממונה בטיחות באאוטסורסינג – הדבר החם הבא

איש מקצוע

תפקידו של ממונה הבטיחות הוא חיוני בעבור כל ארגון, ולכן הביקוש בעבור איוש התפקיד הוא גבוה. כיצד כבעלי מקצוע תוכלו להשתלב בתחום? על כך ועוד – במאמר הבא.

 

ממונה בטיחות – תפקיד חיוני בעבור כל ארגון

ארגונים, חברות וכן מעסקים מחויבים להעסיק ממונה בטיחות, וזאת ע"פ תקנות הארגון והפיקוח מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. למעשה, ארגון בו מועסקים למעלה מ 100 עובדים וכן מעסיקים אשר חלה עליהם פקודת הפיקוח מחויבים להעסיק ממונה בטיחות אשר תפקידו הוא לייעץ למעסיקים בקשר לחוקי בטיחות, תקנות עדכניות בתחום הבטיחות וכן סיוע לאנשי הארגון בתכנון הנוגע לענייני בטיחות. מדובר בתפקיד חיוני וחשוב בשל האחריות הכרוכה בביצוע התפקיד וכן האתגרים הנלווים, ולכן ניתן להבחין כי הדבר החם הבא בתחום הוא מינוי של ממונה בטיחות באמצעות שירותי אאוטסורסינג, וזאת בשל העובדה כי חברות מקצועיות אשר מעסיקות ממונה בטיחות יכולות לסייע בתהליך הגיוס אשר נחשב למורכב. הסיבה לכך נעוצה בכך כי מדובר בתהליך גיוס מורכב אשר מצריך לא מעט זמן, מאמץ וכן בחינה של תעודות רלוונטיות אשר יבטיחו כי אכן מדובר בממונה בטיחות מוסמך. בנקודה זו חשוב לציין כי ממונה בטיחות חייב להיות בעל הכשרה מטעם משרד העבודה, ולכן שירותי אאוטסורסינג נחשבים ליעילים מאוד לצורך השלמת תהליך הגיוס אשר נעשה על הצד הטוב ביותר.

 

גיוס ממונה בטיחות לארגון – דרישה גבוהה מצד השוק

ממונה בטיחות דרושים נחשב לאחד החיפושים המבוקשים ביותר במנוע החיפוש של גוגל, ולא בכדי. לאור העובדה כי מדובר בדור הבא של העסקת עובדים בתחום הבטיחות, לא מעט מעסיקים מחפשים חברות מובילות בתחומן אשר באמצעותן ניתן יהיה לגייס לארגון ממונה בטיחות מוסמך. חברה אשר מתמחה בתחום הינה חברת נתיב בטוח אשר מאתרת ומגייסת אנשי מקצוע אשר הם בעלי השכלה מתאימה כמו גם עברו הכשרה מקיפה בתחום, וזאת בכדי לאייש את התפקיד בשורה ארוכה של ארגונים. מדובר בתפקיד מבוקש אשר מגלם לא רק אחריות, מיומנת ומקצועיות אלא גם ערך מוסף בדמות איתור מפגעים והכוונה מקצועית אשר אותה ניתן אך ורק ממונה הבטיחות. אם אתם בדיוק מחפשים עבודה בתחום ומעוניינים להשתלב, יש לכם את ההזדמנות, והיא במרחק קליק אחד.

 

כיצד תוכלו להשתלב בתחום כממונה בטיחות?

אם ברצונכם להגיש בקשה לצורך מינוי כממונה בטיחות דרך חברת נתיב בטוח, אנו מזמינים אתכם לפנות כבר עכשיו דרך האתר הרשמי לצורך קבלת מידע נוסף. חשוב לציין כי החברה מעסיקה אך ורק ממונה בטיחות אשר הוכשרו לעסוק בתחום כמו גם בעלי תעודות הסמכה מטעם משרד העבודה, כל זאת בכדי לספק לארגונים וחברות אנשי מקצוע מובילים אשר להם ניסיון מוכח בתחום. לקבלת מידע נוסף, היכנסו עכשיו לאתר ולמודעות הדרושים.

ממונה ביטחון

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי

מתכת או פלסטיק? כך תבחרו מסגרת למשקפיים

בבואכם לבחור מסגרת למשקפיים שלכם, אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו היא האם ללכת על מתכת או פלסטיק. לשני החומרים

מתי צריך להגיש דיווח מס בארה"ב?

דיני המיסוי האמריקאים הם רבים ומגוונים ואף משתנים בין מדינה למדינה. מלבד זאת, לשיטת המיסוי האמריקאית בכללה קיימים מאפיינים

איך בוחרים חוקר פרטי?

אחד הדברים שאנחנו כבני אדם מתקשים להתמודד עמו הוא חוסר ודאות. חוסר ודאות בנוגע לעתיד הוא מעין כורח מציאות

מה יש לבדוק טרם בחירת סטאנדאפיסט?

בחירה במופע סטנד אפ זה לא עניין של מה בכך. שכן, יש צורך בבירור מעמיק שיאפשר לכם להיות בטוחים