לאיזה אירועים מתאים להביא מתנפחים?

לאיזה אירועים מתאים להביא מתנפחים

מתנפחים הם אחת האטרקציות שילדים הכי אהובים. מדובר על סביבת משחק בטוחה שבה הילדים יכולים להעביר שעות ארוכות בלי להשתעמם. אם אתם מחפשים רעיון לאטרקציה באירוע שיש בו ילדים, מתנפחים הם רעיון נהדר. עם זאת, כדאי להבין מתי מתנפחים הם אטרקציה מתאימה, ומה בדיוק האירועים שבהם אפשר להביא מתנפחים. 

 

מתנפחים

מתנפחים הם מתקנים גדולים שמנופחים בעזרת לחץ אוויר. המתנפחים עשויים מחומר דמוי גומי ובנויים בשלל צורות, כאשר המכנה המשותף לכולם הוא העובדה שהם הופכים לסביבה שבה ילדים יכולים לבלות שעות רבות. כיום ישנם סוגים רבים של מתנפחים.

ישנם מתנפחים עם מים, מתנפחים הכוללים מגלשות ענק ועוד. את המתנפחים צריך להקים במקום שיש בו מספיק מרחב עבורם, כאשר בדרך כלל מקימים אותם תחת כיפת השמיים. כאן נספר לכם על האירועים שבהם המתנפחים מתאימים וכמובן על מה חשוב להקפיד בהקמתם.

מתנפחים

 

הפנינג לכבוד יום העצמאות

יום העצמאות מתקרב ויחד איתו גם הצורך שלכם להפיק הפנינג שיתאים לכל המשפחה. לא משנה מה התכונית שעשיתם עבור המבוגרים, אם אתם רוצים שהילדים לא ישתעממו במהלך האירוע, מתנפחים יכולים להיות רעיון נהדר. מתנפחים מספקים לילדים סביבת משחק בטוחה שתאפשר לכל המבוגרים להיות מרוכזים בתכנים אחרים באירוע.

אירועים עם ילדים

אם אתם מפיקים אירוע שנועד כולו עבור ילדים, מתנפחים הם רעיון נהדר לאטרקציה. באירוע שיש בו ילדים חשוב לדאוג לאטרקציות, כיון שאחרת הילדים עלולים למצות את האירוע מהר מאוד. מתנפחים הם אטרקציה נהדרת שמתאימה לילדים בטווח גילאים יחסית רחב, וההקמה שלהם היא לא דבר מאוד מורכב. רק חשוב לוודא שיש לכם מקום מתאים להעמיד את המתנפחים.

 

על מה חשוב להקפיד

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים להקפיד עליו אם הבאתם מתנפחים לאירוע הוא בטיחות. למרות שמדובר על סביבת משחק בטוחה, בצד כל מתנפח חשוב שיהיה אדם מבוגר שמפקח על הילדים שמשחקים. המבוגר יהיה אחראי על ניהול העומסים של המתנפח וכמובן בדיקה שכל הילדים במצב טוב. זכרו שמדובר על משחק בלבד, והמטרה שלנו היא שכל הילדים ייצאו ממנו בדיוק כפי שנכנסו.

עוד דבר שחשוב לבדו הוא מזג האוויר. השכבה החיצונית של המתנפחים עשויה מחומר דמוי גומי, כלומר חומר שמתחמם בקלות. מתנפחים שנמצאים תחת כיפת השמים ללא הצללה עלולים להתחמם בקלות, ואך להוביל לכוויות. לפני שאתם מביאים מתנפחים לאירוע בדקו את מזג האוויר, ונסו למצוא מקום שבו יהיה ניתן להציב את המתנפחים בבטחה.

 

לסיכום

אם אתם מחפשים רעיון לאטרקציה לקראת אירוע, מתנפחים יכולים להיות בחירה נהדרת. המתנפחים מעניקים לילדים סביבת משחק בטוחה, ולכם בתור הורים יכולת להנות מהתכנים האחרים שיש באירוע. מתנפחים יכולים להתאים בימי הולדת, אירועי הפנינג שנערכים תחת כיפת השמיים וכל אירוע שיש בו ילדים. חשוב לזכור להפעיל את המתנפחים בצורה בטוחה ככל שניתן.

על מה חשוב להקפיד

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים

לאילו סוגי אירועים מומלץ לשכור מנטליסט?

האם אי פעם חווית רגע של חוסר אמון מוחלט כשמנטליסט הציץ לכאורה אל מעמקי מחשבותיך או חזה ללא מאמץ

אירועים מומלצים במרכז

אירועים הם חלק בלתי נפרד מחיינו החברתיים, ומספקים לנו הזדמנות להתחבר לאחרים ולהתמסר לדברים שאנחנו נהנים מהם. אמנם יש

השנה היום הולדת תהיה שונה! 4 רעיונות מקוריים יום ההולדת

זה שוב הזמן הזה בשנה, שבו אתה והחברים שלך מתחילים לתכנן את מסיבת יום ההולדת הטובה ביותר אי פעם.

אירוע קוסמות בזום – האם זה שווה את ההשקעה

תקופה הקורונה שהגיעה על האנושות לא הייתה קלה לאף אחד. בצער רב רבים חוו את זה גם באופן אישי