כלי כסף זולים – החסרונות שלהם מול כלי כסף טהור

כלי כסף זולים מתיימרים לסייע לנו לחסוך בהוצאות, בעיקר בהשוואה אל כלי כסף טהור. אבל אם נכנסים אל עובי הקורה, מגלים שמדובר בהוצאה לא משתלמת ושדווקא כלי כסף טהור הם השקעה טובה יותר. השוואה בין סוגים שונים של מוצרים היא חלק בלתי נפרד מכל תהליך של צרכנות נכונה. עם זאת, במהלך התהליך הזה צריך לשים לב שלא ליפול אל תוך הטיות קלאסיות כאלה ואחרות.

בין היתר, אחת הטעויות הבולטות למשל היא להסתכל רק על שורת המחיר של כל מוצר ולהשתמש בו על מנת להכריע מה לקנות. השוואה בין סוגים שונים של כלי כסף טהור כפי שמופיעים כאן hadadbros.com למשל מגלה בצורה ברורה מה היתרונות שלהם לעומת כלי כסף זולים. למרות שכלי כסף זולים עולים פחות, הם לא מומלצים ויש להם המון חסרונות.

 

למה מה שזול עולה ביוקר?

כלי כסף זולים הם ההוכחה לכך שמה שזול עולה ביוקר. על אף שהם מתיימרים לסייע לנו לחסוך בהוצאות ולמרות שהמחיר שלהם אכן נמוך בעשרות אחוזים בהשוואה למחיר הממוצע של כלי כסף טהור, הם עדיין לא משתלמים בטווח הבינוני והארוך. בטווח הבינוני, כלי כסף זולים נשחקים מהר וצריך לשלם שוב פעם כדי להחליף אותם. כאשר כלי הכסף כבר לא מתפקדים כמו שצריך, המשמעות היא למשל שאי אפשר להדליק נרות בפמוטי כסף, שאי אפשר לקיים חלק מחגי ישראל וגם האסתטיקה של הבית נפגעת. בטווח הארוך, החלפה בתדירות גבוהה של כלי כסף זולים כאלה ואחרים גורמת לחריגה מתוך מסגרת התקציב.

 

המשמעות הבטיחותית של כלי כסף זולים

מלבד ההיבט הישיר של המחיר והעובדה שמה שזול עולה ביוקר, צריך להביא בחשבון גם את המשמעות הבטיחותית של כלי כסף זולים. בהקשר הזה, ניתן למשל לראות את ההבדל בין כלי כסף זולים לבין כלי כסף טהור מבחינת היכולת שלהם להשיג בטיחות גבוהה במהלך הדלקת נרות או בביצוע פעולות אחרות. כאשר כלי הכסף הזולים נשחקים מהר ולעיתים אף נמסים, מי שמשתמשים בהם חווים פגיעה משמעותית בתחושת הביטחון האישי. החדשות הטובות הן שזה לא חייב להיות ככה. אם מביאים בחשבון מוקדם את החסרונות של כלי כסף זולים לעומת כלי כסף טהור, ניתן לבחור בצורה טובה ומבוססת יותר את כלי הכסף הבאים שאותם נרכוש לבית.

 

כך חוסכים בהוצאות – גם על כלי כסף טהור

פערי המחירים בין סוגים שונים של כלי כסף טהור יכולים להפתיע. בשביל לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על איכות, צריך לוודא שרוכשים אותם במקום הנכון. מעבר לכך, ניתן להחליף את המידות או את הדגמים של כלי הכסף הטהור ולהתמקד רק במוצרים מעט זולים יותר. בכל מקרה, מדובר על השקעה משתלמת מאוד.

סכו"ם

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פונים להר הביטוח ראשית
ביטוחים
למה כולם פונים היום להר הביטוח?

למרות הרצון להיות מבוטחים מפני כל צרה שלא תבוא, כולנו מודעים היטב לכך שכל ביטוח גם עולה לנו לא מעט. אנחנו אומנם רוצים את המוצרים הכי טובים שיש לחברות הביטוח

בריכה
כללי
האם צריך היתר בנייה לבריכות נוי לגינה?

כולנו רגילים לכך שכדי לבנות מרפסת בבית צריך להוציא היתר בניה, אך האם גם עבור בריכת נוי לגינה צריך היתר כזה? ומה קורה למי שבונה בלי האישורים הנדרשים? אם גם

מטף
כללי
טיפים לבטיחות ועבודה זהירה עם אש

במובנים רבים האש היא חיינו והיא זו שמאפשר לנו לבצע לא מעט פעולות, כמו לדוגמא, חימום מים וכדומה. עם זאת, כפי שכולנו יודעים, היא גם מאוד מסוכנת ולכן נשאלת השאלה