5 דרכים לשמור על זקפה חזקה במיטה

זקפה במיטה

רוצים לשפר את הזקפה שלכם וכן, את איכות חיי המין? זה מתחיל קודם כל אצלכם בפנים. להלן – אילו פעולות ניתן לעשות כדי להשיג זקפה חזקה ומספר פתרונות פשוטים שהמאה ה-21 הובילה אלינו.

 

גלולות להגברת איכות זקפה

מדובר בגלולות אשר מסייעות להגביר את זרימת הדם בגוף. כך, בעת הריגוש המיני, ניתן לשפר את איכות הזקפה בעזרת כמות הדם המגיעה אל איבר המין, וכן את יכולתו להתקשות, עוביו ואורכו של הפין. ישנן שלוש טבליות עיקריות שניתן למצוא כיום בשוק למטרה זו והן הסיאליס, הוויאגרה והלויטרה. הן דורשות מרשם רופא, לפיו הרופא מתאים לכם את הגלולה בצורה הטובה ביותר, לצד המינון הנכון. השפעה של ויאגרה ולויטרה נמשכת כ-8 שעות בעוד שסיאליס משפיעה למשך כ-36 שעות.

 

ג'ל קמגרה

קמגרה ישראל הפכה להיות מוצר מבוקש עקב ההיצע שהיא מספקת. היא מגיעה בצורה של ג'ל בליעה, כך שקל ונוח להשתמש בה, והיא מספקת תוצאות תוך 15 דקות בלבד. כיוון שהמינון בחומר הפעיל שלה הוא נמוך, היא לא דורשת מרשם רופא. לא נמצאו אצל המשתמשים בתרופה תופעות לוואי רבות ולכן, רבים פונים לקמגרה במטרה לקבל את התוצאות הרצויות. ניתן לרכוש אותה אונליין או בבתי מרקחת מסוימים.

 

זקפה שנייה וקונדומים

ייתכן ואתם לא יודעים, אך לזקפה השנייה יש יכולה להשיג תוצאות ארוכות יותר משהיו לראשונה. האורגזמה הראשונה מאלחשת את אזור איבר המין, כך שהשנייה תדרוש גירוי מירבי וחזק יותר. קונדומים, מאלחשים את האזור ומאפשרים לכם לחוש מעט פחות ממצב בו אתם לא משתמשים בהם. שתי האופציות הללו, מציגות אפשרויות פשוטות ופעולות נוחות שניתן לבצע בכל חדר מיטות במטרה לנסות ולהחזיק את הזקפה למשך זמן. אם הדבר לא עוזר, עברו לנסות תרופות טבעיות.

 

תרופות טבעיות

ישנן תרופות בשוק שעשויות מחומרים טבעיים בלבד. ניתן לחפש כדורים שונים, או שמנים שונים שמטרתם לסייע לכם להגיע לזקפה חזקה, בצורה טבעית. ישנו שמן 'המפ' שניתן למרוח על איזור איבר המין, של הגבר או האישה, והוא יסייע להגברת הגירוי המיני. ישנם כדורי ויאגרה טבעית שניתן למצוא. הפתרונות הם רבים, אתם רק צריכים לנסות. דרך ניסוי וטעייה תוכלו ללמוד מה הם המוצרים הנכונים והטובים לכם ביותר, ולחוות מין ועונג מיני מחדש.

 

צחצוח שיניים

זה אולי ישמע מופרך אבל זה רציני לחלוטין. בשנים האחרונים, נעשו מחקרים שמציגים קשר ישיר שבין אין- אונות לדלות חניכיים. לפי מגזין 'Mens health', ישנם מחקרים רפואיים הטוענים כי היגיינת חניכיים לא תקינה, יכולה להוביל לבעיות בזקפה. זאת עקב העובדה שמחלות חניכיים, קשורות לבעיות לב וקרדיולוגיה, שבתורן מזיקות לזרימת הדם בגוף ומובילות לזקפה חלשה. לכן, כשזה מגיע לחיי המין, שימרו על החניכיים בצורה המקסימלית כדי להימנע מטעויות לא נחוצות במיטה.

זקפה במיטה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים

4  טיפים להגברת החשק המיני בדרך הטבעית

ליבידו, הרצון לפעילות מינית, הוא היבט חיוני של מערכת יחסים אינטימית בריאה. גורמים שונים כמו מתח, בחירות אורח חיים

סיאליס לעומת ויאגרה – מה כדאי?

כשמדובר בטיפול בבעיות זיקפה, שתיים מהתרופות הפופולריות ביותר בשוק הן סיאליס וויאגרה. נקדים ונאמר כי שתי התרופות הוכחו כבר

טבע אונליין – מוצרים לשיפור חיי המין אצל נשים

חיי המין אצל נשים הם מסובכים ומשתנים במהירות, אבל ישנן מגוון דרכים שונות לשפרן אותן. במידה ואת חווה בעיות

חשיבות הקמגרה בחיי המין שלנו

חיי המין של יחידים וזוגות הם חשובים מאין כמוהם, ומשפיעים הן על הזוגיות עצמה והן על הביטחון העצמי הכללי