התרגיל הכי חזק של אמן חושים!

מופעי אמני חושים וקוסמים לאחרונה תפצו הרבה מאוד תאוצה ואנחנו רואים אותם גם בהרבה אירועים פרטיים שאנחנו מוזמנים אליהם, אך בעיקר בטלוויזיה הארצית והבין לאומית. אין ספק שמדובר בחוויה מאוד מרגשת לצפות במופע של אמני חושים וקוסמים ותמיד זה משאיר את הקהל פעור פה ומרוגש.

רובנו יוצאים בתחושה מציקה שאנחנו פשוט חייבים לדעת מה עומד מאחורי הקסמים האלו וכיצד הם עובדים. אומנם לא נוכל לענות לכם כיצד עורכים קסמים של אמני חושים, אך כן מהו התרגיל החזק והמרגש ביותר של אמן חושים. אם גם אתם סקרנים, הוסיפו לקרוא.

 

מהו אמן חושים

אמן חושים הינו אמן היוצא מתחום הקוסמים כפי שהוא מוכר לנו מאז שאנחנו ילדים. תחום הקוסמים מתפתח מזה הרבה מאוד שנים ומלווה בהתפתחויות רבות הנובעות מיותר ידע ושכלול של מכשירים. אמן קסמים עושה את פעולותיו המרשימות על חפצים וכמו כן לעיתים על הצופים שלו.

מה שמייחד אומנות חושים הינה היכולת לעשות פעלולים על המוח האנושי. כפי שתואר, למעשה אמן חושים עושה משחק על הפסיכולוגיה האנושית בעוד קוסם עושה משחק על חפצים שונים בזריזות ידיים מרשימה. למעשה, אמן חושים לומד לעומק מאוד חומר פסיכולוגי הנוגע גם לפסיכולוגיה חברתית והתנהגותית ומפתח לעומק את שורש הטלפתיה הגלום בו.

אין ספק שזוהי תופעה מרשימה מאוד שלאחרונה מקבלת יותר במה לצד הקוסמות המוכרת לנו ומביאה הישגים חדשים ומרשימים בשנים האחרונות. למעשה בתהליך הטריקים, אמן החושים יודע לזהות ולחזות בחירות ומחשבות באדם שמולו ובכך לחזות את הפעולות שהוא עומד לעשות. ישנם תבניות מסוימות במוח האנושי ולכן קל לעקוב אחריכן כאשר מכירים אותם.

 

תרגילים מרשימים של אמני חושים

הרשת מלאה וגדושה בסרטונים של אמני חושי מרחבי העולם מבצעים את קסמיהם. יש כמה מוכשרים מאוד היוצאים גם מהארץ הקטנה שלנו. כמה מהקסמים המרשימים ביותר לרוב נוגעים ביכולת לנבע ולזהות פעולות של קהל רחב. לדוגמה, לגרום לקהל שלם לבחור באותו הקלף.

תרגיל זה של אמן חושים לרוב נעשה דרך רצף מילים או פעולות שעושה האמן טרם בחירת הקהל בקלף ואף טרם אפילו אמירתו את הבחירה שהם עומדים לעשות בקרוב. היכולת לשתול רעיון במוחות רבים הינה מורכבת וקשה יותר מאשר בתוך מרחב אינטימי וקרוב יותר שם ניתן גם לקרוא שפת גוף ולזהות מראש סטיות בניבוי של אמן החושים.

בנוסף, ישנם מקרים בהם אמן החושים יודע לזהות פרטיים אישיים מאוד כולל מספרי ארוכים, שמות וכדומה מחייו של המשתתף. פעולה זו מורכבת עד מאוד וקשה להסבר. אין כמעט פרשנים שיודעים להסביר כיצד פעולה זו נעשית מלבד כאלו הבקיעים מאוד בתחום אומנות החושים ולמדו לעומק בין היתר גם את תחומי הפסיכולוגיה השונים כפי שצוינו למעלה.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קוסם מראה קלף
אירועים
מה חשוב להכיר לפני שמזמינים קוסם לביתך?

הזמנת קוסם לאירוע יכולה להבטיח אירוע מהנה ומיוחד שהילדים יזכרו למשך שנים רבות, ושמלבד הנאה ושעשוע גם יספק סקרנות, למידה ויצירתיות. אם בחרתם להזמין קוסם לאירוע, יש מספר דברים שעליך

אמן
אירועים
אמן חושים במרכז

מי הוא בעצם אמן חושים, האם מדובר במעשה קוסמות? אמן חושים במרכז מגיע בליווי של מסתורין, סימני שאלה והכוח להרים את האירוע למחוזות חדשים. בואו נדבר על קוסם במרכז שעושה

איש עם קלפים
אירועים
סטנדאפיסט לאירוע או אמן חושים

בין אם אתם חוגגים יום הולדת 90 לסבתא, בר מצווה לילד הבכור או יום נישואין "חתונת הכסף" להורים שלכם – אתם בוודאי מחפשים אטרקציה שתעשיר את האירוע שלכם, בנוסף למאכלים