מהם העונשים על העלמת מס בארה"ב?

בארה"ב, אנשים רבים חוששים מביקורת מס הכנסה – ואולי אפילו עלולים להיכנס לכלא אם הם עושים טעות גדולה.

למעשה, פחד מביקורת מס הכנסה הוא אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים שואפים להגיש החזרי מס בזמן ומדויק מדי שנה.

 

אבל הנה המציאות: מעט מאוד ממשלמי המיסים נכנסים לכלא בגין העלמת מס. בשנת 2015 הפליל מס הכנסה רק 1,330 משלמי מיסים מתוך 150 מיליון בגין התחמקות ממס חוקי.

מס הכנסה מכוון בעיקר לאנשים שמצהירים על פחות מכמה שהם חייבים. מקרים של העלמת מס מתחילים בעיקר עם משלמי המיסים אשר:

  1. מדווחים על הכנסות שגויות, זיכויים ו / או ניכויים בדו"חות מס.
  2. לא מגישים דו"ח מס חובה.

 

מס הכנסה אינו רודף מקרים רבים של העלמת מס של אנשים שאינם יכולים לשלם את מיסיהם. אבל, אם אתה מסתיר נכסים והכנסות שבהם אתה צריך להשתמש כדי לשלם מיסים בחזרה, זה סיפור אחר.

 

מה גורם ל- IRS לרדוף אחר מעלימי מס?

בדרך כלל, מקרים של העלמת מס על הכנסה ממקור משפטי מתחילים בביקורת בעל דו"ח המס שהוגש. בביקורת ה- IRS מגלה שגיאות שמשלם המס ביצע ביודעין וברצון. סכומי השגיאה הם בדרך כלל גדולים ומתרחשים במשך מספר שנים – ומראים דפוס של התחמקות בכוונה.

 

להלן מידע נוסף על מה שרשות המסים מחפשת:

הכנסה שלא דווחה: זהו הנושא הגדול ביותר שמביא את משלמי המיסים לחקירה פלילית. זה כולל השארת עסקאות ספציפיות, כמו מכירת עסק או מקורות הכנסה שלמים, כגון הכנסה מעסק צדדי. נושא זה גורם לעובדים רבים לצרות עם מס הכנסה, כאשר הם משאירים הכנסה מסוימת מחוץ לדו"חות שלהם.

התנהגות מסורבלת במהלך ביקורת: אנשים שמצהירים הצהרות כוזבות או מסתירים בכוונה רשומות (כגון חשבונות בנק) ממבקר מס הכנסה מועברים לדין פלילי. מס הכנסה מכנה התנהגויות אלה "תגי הונאה". אלו הם סימנים המעידים על העלמת מס.

 

מוסר השכל: ה- IRS בוחר בתביעה פלילית רק בתיקים חריגים

בעוד שמס הכנסה אינו רודף מקרים של העלמת מס פלילית עבור אנשים רבים, העונש על מי שנתפס הוא קשה. עליו להחזיר את המיסים עם קנס יקר ואולי להתמודד עם מאסר של עד חמש שנים.

אבל אם אתה כמו רוב משלמי המיסים שמתאמצים בתום לב להגיש ולשלם את המיסים שלהם במדויק ובזמן, אתה לא תסיים בכלא או עם קנס משמעותי וחריג.

 

מחפש מידע נוסף על החזרי מס בארה"ב?

אם אתה מתכוון להגר לארה"ב או כבר מבצע שם עסקאות שמחייבות אותך על דיווח ל- IRS, הגיע הזמן שתלמד את חוקי המס האמריקאיים, כדי לא להסתבך בצרות.

מידע נוסף על מיסים באמריקה, ניתן למצוא באתר masamerica.

 

שעון וכסף

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מגדל מטבעות
פיננסים
החזרים ליזמי נדל"ן

אם מכרתם דירה לאחרונה, או כל נכס מקרקעין אחר לצורך העניין, קיים סיכוי טוב שמגיע לכם החזר מס בגובה עשרות ואף מאות אלפי שקלים – דו"ח מבקר המדינה העלה כי

מסמכים זכוכית מגדלת וקפה
פיננסים
כך תגישו בקשה להחזר מס

למי מכם שלא קורא סינית, ההתמצאות בטפסי והליכי הבקשות השונים ברשות המיסים יכולים להיראות כמו מבוך. אם אתם שכירים או עצמאיים, באנו לעזרת חבר. זכאים להחזר מס? אלו השלבים לבקשה-

בעל עסק מורשה? זה מה שאתה חייב לדעת

במדינת ישראל קיימים שני גופים גדולים שכל בעל עסק חייב להכיר – מס הכנסה ומע"מ. שני הגופים האלו גם גופים שלהם מדווחות ההכנסות השנתיות שלכם, ובהתאם אליהן מקוזזים סכומי המס

מטבעות
פיננסים
החזרי מס בגין סיום לימודים

אם אתם עומדים לסיים את לימודיכם הגבוהים, או שמא אתם בכלל באמצע התואר שלכם, אתם צריכים לבצע בדיקת החזרי מס הכנסה לסטודנטים. אם עדיין לא ביצעתם בדיקת החזרים ממס הכנסה