מהם העונשים על העלמת מס בארה"ב?

בארה"ב, אנשים רבים חוששים מביקורת מס הכנסה – ואולי אפילו עלולים להיכנס לכלא אם הם עושים טעות גדולה.

למעשה, פחד מביקורת מס הכנסה הוא אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים שואפים להגיש החזרי מס בזמן ומדויק מדי שנה.

 

אבל הנה המציאות: מעט מאוד ממשלמי המיסים נכנסים לכלא בגין העלמת מס. בשנת 2015 הפליל מס הכנסה רק 1,330 משלמי מיסים מתוך 150 מיליון בגין התחמקות ממס חוקי.

מס הכנסה מכוון בעיקר לאנשים שמצהירים על פחות מכמה שהם חייבים. מקרים של העלמת מס מתחילים בעיקר עם משלמי המיסים אשר:

  1. מדווחים על הכנסות שגויות, זיכויים ו / או ניכויים בדו"חות מס.
  2. לא מגישים דו"ח מס חובה.

 

מס הכנסה אינו רודף מקרים רבים של העלמת מס של אנשים שאינם יכולים לשלם את מיסיהם. אבל, אם אתה מסתיר נכסים והכנסות שבהם אתה צריך להשתמש כדי לשלם מיסים בחזרה, זה סיפור אחר.

 

מה גורם ל- IRS לרדוף אחר מעלימי מס?

בדרך כלל, מקרים של העלמת מס על הכנסה ממקור משפטי מתחילים בביקורת בעל דו"ח המס שהוגש. בביקורת ה- IRS מגלה שגיאות שמשלם המס ביצע ביודעין וברצון. סכומי השגיאה הם בדרך כלל גדולים ומתרחשים במשך מספר שנים – ומראים דפוס של התחמקות בכוונה.

 

להלן מידע נוסף על מה שרשות המסים מחפשת:

הכנסה שלא דווחה: זהו הנושא הגדול ביותר שמביא את משלמי המיסים לחקירה פלילית. זה כולל השארת עסקאות ספציפיות, כמו מכירת עסק או מקורות הכנסה שלמים, כגון הכנסה מעסק צדדי. נושא זה גורם לעובדים רבים לצרות עם מס הכנסה, כאשר הם משאירים הכנסה מסוימת מחוץ לדו"חות שלהם.

התנהגות מסורבלת במהלך ביקורת: אנשים שמצהירים הצהרות כוזבות או מסתירים בכוונה רשומות (כגון חשבונות בנק) ממבקר מס הכנסה מועברים לדין פלילי. מס הכנסה מכנה התנהגויות אלה "תגי הונאה". אלו הם סימנים המעידים על העלמת מס.

 

מוסר השכל: ה- IRS בוחר בתביעה פלילית רק בתיקים חריגים

בעוד שמס הכנסה אינו רודף מקרים של העלמת מס פלילית עבור אנשים רבים, העונש על מי שנתפס הוא קשה. עליו להחזיר את המיסים עם קנס יקר ואולי להתמודד עם מאסר של עד חמש שנים.

אבל אם אתה כמו רוב משלמי המיסים שמתאמצים בתום לב להגיש ולשלם את המיסים שלהם במדויק ובזמן, אתה לא תסיים בכלא או עם קנס משמעותי וחריג.

 

מחפש מידע נוסף על החזרי מס בארה"ב?

אם אתה מתכוון להגר לארה"ב או כבר מבצע שם עסקאות שמחייבות אותך על דיווח ל- IRS, הגיע הזמן שתלמד את חוקי המס האמריקאיים, כדי לא להסתבך בצרות.

מידע נוסף על מיסים באמריקה, ניתן למצוא באתר masamerica.

 

שעון וכסף

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סקים של כסף
פיננסים
איך להסדיר חוב מול הבנק

חוב לבנק נובע לעיתים קרובות מחוסר אחריות משותף, גם של הלקוח וגם של הבנק אשר הלווה את הכסף. על הבנק מוטלת אחריות חלקית לבדוק שהוא מלווה את הכסף בתבונה, ולא

איך להקל בתשלומים למס הכנסה?

כל עובד בישראל מחויב לשלם מס על הכנסותיו. מס זה נקרא "מס הכנסה", ולרוב הוא מנוכה ישירות מהשכר שלכם על ידי המעסיק. ישנם מקרים רבים בהם עובדים יכולים לשלם פחות