המדריך הדלקת גריל וצליית בשר טעים.

קנית גריל, תתחדש. עכשיו הזמן להפעיל אותו ולצלות לך, למשפחה ולחברים סעודת מלכים. אבל רגע, איך מדליקים את הגריל? ומה חשוב כדי שהבשר יצא טוב? בדיוק על השאלות האלה עונה המאמר שלנו.

איך מדליקים את הגריל גז?

דבר ראשון שעושים זה פותחים את אספקת הגז לגריל לפי הוראות היצרן. תקפיד על הלחץ והספיקה המתאימים, לפי הוראות היצרן.

לאחר שפתחת את אספקת הגז לגריל, תפעיל את הגריל בעוצמה הכי גבוהה שלו. לאחר שהדלקת את הגריל, חכה כ-10 עד 12 דקות עד שתתחילו לעבוד עם הגריל. הזמן שאתה מחכה נועד לאפשר לגריל להתחמם לטמפרטורות של 200 עד 300 מעלות, שאלה טמפרטורות טובות לצליית בשר. שים לב שיש מד טמפרטורות שמראה לך מה החום של הגריל.

בשר לאחר שימוש בגריל

הוראות בטיחות שחשוב מאוד ליישם כדי שחווית הצלייה תעבור בל נזק לכם ולרכוש.

שים לב שאתה עושה בדיוק את מה שהיצרן אמר ולא חורג בשום צורה מההוראות. אל תסמוך על חברים וסרטונים באינטרנט.  לא בטוח שהאחריות שיש לך על הגריל, תכסה את הנזק שנגרם כתוצאה משימוש שנעשה שלא על פי הוראות היצרן.

שים לב שלפני שאתה מתחיל לעבוד על הגריל גז, הגריל נבדק ע"י איש מקצוע שראה שהוא תקין והכול בסדר. ככלל, אם אתה לא יודע מה אתם עושים, או לא הבנת את ההוראות, כדאי מאוד שתתן לאיש מקצוע לחבר לכם את הגריל ולהפעיל אותו בפעם הראשונה. זאת לא בושה, בושה זה לפגוע בעצמך, או באחרים, או להרוס את הגריל.  איש מקצוע יעלה לך כמה שקלים, אבל בטיחות היא מעל הכול וזה בטוח יותר זול מגריל חדש.

איך עושים את הבשר טעים מאוד?

דבר ראשון שחשוב הוא לא למהר להניח את הבשר על האש. חכה שהרשתות יהיו ממש חמות ואז תניח את הבשר. ברגע שבשר נוגע ברשתות הלוהטות ומקבל מכת חום הוא נצרב וגורם לסוכר להיות מקורמל ולהיכנס לשומן של הבשר, וזה מה שנותן לנו את הטעם הטעים מאוד שכולם רוצים שיהיה. בנוסף לטעם הטעים, יש הרגשה של קריספיות על הפה, וזה מוסיף כיף בתוך הפה.

לאחר שהנחת את הבשר על הרשתות, חכה כדקה עד דקה וחצי ואז תתן לו סיבוב קטן של 90 מעלות. הסיבה שנותנים את הסיבוב הקטן היא שהמקום שבו הנחת את הבשר כבר לא חם מספיק, כי הבשר קירר אותו. כשאתה מעביר את הבשר מקום, אתה שומר על אחידות האש וזה משפר את הטעם.

מומלץ מאוד לסגור את המכסה של הגריל, זה שומר על החום הגבוהה והאחיד בגריל, כך שהטעם יוצא טוב, טעים ואחיד לכל מה ששמת בגריל.

שמחתי לעזור לך בהפעלה של גריל גז והכנת בשר טעים. אתה מוזמן לקרוא עוד מאמרים באתר וליהנות מהסרטונים מלאי הידע המעניין – https://www.weber.co.il .

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סטטוסקופ
ביטוחים

ביטוח בריאות למימון טיפולים ותרופות

כולנו רוצים להיות בריאים ולהרגיש נפלא כל יום בחיינו, אך עמוק בפנים ברור לנו שלא לעולם חוסן. אומנם אנחנו יכולים לעשות לא מעט כדי לשמור על גופנו ועל נפשנו, אך

גלגל מנסר
כללי

ניסור בטון במבני מגורים

אם אתם מעונינים לבצע עבודות שכוללות ניסור בבטון באזור של מבני מגורים, אז זה יהיה חשוב לוודא שתבחרו לפנות אל מקצוענים שיוכלו להציע לכם שירות ללא רבב ולעשות עבודה שתהיה

גבר חלק
הסרת שיער

יתרונות השימוש באפילציה חשמלית

שימוש באפליציה חשמלית היא שיטה ותיקה אומנם, אך נמצאה כיעילה ביותר לצורך הסרת שיער במהירות ובאחוזי הצלחה גבוהים ביותר. אורית בן יהודה, קוסמטיקאית רפואית מומחית מסבירה מהם היתרונות של השיטה

תמא חידוש ראשית
כללי

תמ"א 38 – חידוש עירוני מדהים

אין ספק כי המהפכה הגדולה של תחום הדיור בשנים האחרונות הוא ביצוע של תמ"א 38. מה זה בדיוק ומדוע מדובר במהפכה של ממש? כל הפרטים במאמר הבא תמ"א 38 –